PODSUMOWANIE TRAKO 2019

Za nami XIII edycja Międzynarodowych Targów Kojelowych TRAKO 2019. W dniach 24 - 27 września 2019 r. w centrum targowym AmberExpo w Gdańsku prezentowaliśmy naszą ofertę dla branży kolejowej, tramwajowej oraz produkcji kontraktowej.

Podczas targów zaprezentowaliśmy nasze najnowsze autorskie urządzenie. Sterownik Informacji Liniowej SIL 3 to urządzenie dedykowane branży transportu szynowego, spedycji i logistyki kolejowej.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

To najbardziej prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego. Podczas tarów mieliśmy okazję poznać aktualny poziom rozwoju systemów transportowych i infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. Dla nas była to także doskonała okazja do promowania naszych trzydziestoletnich doświadczeń w branży elektronicznej oraz najnowszych rozwiązań i urządzeń dla transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej. Targi TRAKO to również okazja do spotkań w międzynarodowym środowisku branżowym. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

TRAKO 2019 towarzyszy także bogaty program m. in.:
  • debaty,
  • konferencje,
  • seminaria i prezentacje firm,
  • Dzień Edukacji i Kariery TRAKO,

w których aktywnie braliśmy udział. Do Bydgoszczy wracamy z branżowym know-how, nowymi klientami i międzynarodowymi kontaktami. Dziękujemy wszystkim klientom oraz zainteresowanym, którzy odwiedzili nasze stoisko i mogli poznać naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu i umawiania spotkań handlowych: https://sims.pl/pl/